Skip to main content
circle

„PAYBACK jest kobietą”

W W PAYBACK tworzymy środowisko wspierające rozwój naszych pracowników! Na początku tygodnia w naszym biurze odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „PAYBACK jest kobietą”, którego celem jest inspirowanie i wspieranie rozwoju naszych koleżanek.

Naszym gościem była trenerka biznesowa Joanna Kucharczyk-Capiaga, która opowiedziała o autentyczności, partnerstwie, wsłuchiwaniu się w siebie i poszukiwaniu własnej ścieżki. Podzieliła się ona z nami swoim bogatym doświadczeniem oraz interesującymi historiami.

Dziękujemy za niezwykle ciekawą rozmowę!

Najnowsze aktualności

Magia Świąt w PAYBACK – rodzinne spotkanie pełne radości! W miniony piątek nasza siedziba zamieniła się w… Czytaj więcej
Konferencja Big Data Conference Europe Praca z danymi jest podstawą rozwiązań tworzonych… Czytaj więcej
PAYBACK @ Skill Sprint W zeszłym tygodniu PAYBACK TECH&DATA ponownie miało… Czytaj więcej
scroll-to-top