Skip to main content
circle
circle
dots

Ludzie – nasz najmocniejszy punkt

Sukces PAYBACK nie byłby możliwy bez zaangażowania i pasji naszego zespołu. Zależy nam więc, aby nasi pracownicy byli odpowiednio nagradzani i mogli pracować w inspirujących i komfortowych warunkach.

Rozwój w PAYBACK

Zawodowe ambicje naszych specjalistów identyfikujemy już na etapie rozmów rekrutacyjnych. To na podstawie tych informacji, obserwacji oraz feedbacku wspólnie przygotowujemy indywidualne plany rozwoju dla pracowników PAYBACK. Najważniejsze aktywności, które pozwalają na stałe podnoszenie kompetencji to:
Lekcje języka angielskiego
Szkolenia zewnętrzne
Udział w konferencjach
Cykl szkoleń prowadzonych przez naszych wewnętrznych certyfikowanych trenerów
Akademia PAYBACK, czyli cykl warsztatów dla nowych pracowników, który przybliża działanie naszego Programu

Poznaj nasz zespół

circle

Rafal Latkowski

Analytics Services Director Odpowiedzialny za współpracę zespołów DATA (a w szczególności DATA Analytics) działających w ramach PAYBACK HUB na dziesięciu międzynarodowych rynkach. W swojej codziennej pracy ceni otwartość, odpowiedzialność i poczucie humoru. Prywatnie rozwija swoje sportowe i technologiczne zainteresowania, włączając w to również hobbystyczną pracę naukową.
circle

Monika Heiler-Sadek

Marketing Communication Unit Manager Pracę w PAYBACK zaczęła 7 lat temu jako stażystka. Dziś razem ze swoim zespołem odpowiada za komunikację marketingową realizowaną dla PAYBACK i partnerów Programu. W pracy bardzo ważna jest dla niej dobra atmosfera i wspierający ludzie, z którymi można zrealizować nawet najtrudniejszy projekt. Bezgraniczny optymizm to jej znak rozpoznawczy. Prywatnie uwielbia podróże, zwłaszcza tropem kultury, gdy może podążać śladem bohaterów literackich i filmowych kadrów.
circle

Marcin Karpiuk

Partner Management Unit Manager W PAYBACK pracuje już 10 lat i swoją ścieżkę kariery zaczynał od stażu. Aktualnie wspólnie z zespołem odpowiada za koordynację współpracy z partnerami Programu. W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się wartościami „nie ważne co robisz, rób to najlepiej jak potrafisz” oraz „razem lepiej, raźniej i szybciej”, bo w zespole tkwi siła. Lubi sport, różnorodne wyzwania, nutkę rywalizacji i złożone projekty.
circle

Katarzyna Pawłowska

Campaign Manager Przygodę w PAYBACK zaczynała od stażu w 2012 roku. Dziś ma przyjemność prowadzić i wspierać dział Campaigns w realizacji działań marketingowych w różnych kanałach. Zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym ważna jest dla niej otwartość na drugiego człowieka, zaangażowanie i autentyczność. Jako była piłkarka ręczna wie, że sukces jest tylko wtedy, gdy grasz do wspólnej bramki.
circle

Paweł Łokaj

Online Partnership Unit Manager W PAYBACK Polska wraz ze swoim zespołem odpowiada za współpracę z partnerami online. W życiu najważniejsze są dla niego rodzina i przyjaciele. W pracy ceni sobie atmosferę wzajemnego szacunku i wsparcia, otwartość i szczerość wobec innych oraz uśmiech ze szczyptą dobrego humoru.
circle

Sandra Styczyńska

Global Analytics Consulting Lead Kieruje zespołami, które bezpośrednio wspierają analitycznie rynki PAYBACK, takie jak Niemcy, Austria, Włochy i Meksyk. W pracy, jak i w życiu osobistym ceni sobie najbardziej szczerość, otwartość oraz szacunek do drugiego człowieka. Ważny jest dla niej work-life balance, a także empatia w podejściu do innych.
circle

Karol Sosnowski

Team Lead Core Loyalty W PAYBACK zajmuje się zarządzaniem zespołem programistów i testerów. Dbając o rozwój platformy PAYBACK o nowe funkcjonalności. Pracę w PAYBACK ceni za możliwość zachowania balansu pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch córek, z którymi spędza większość wolnego czasu.
circle

Jaonna Wojczuk-Jelonek

Junior Engineering People Manager Pracę w PAYBACK zaczynała ponad 3 lata temu jako HR Business Partner. Obecnie pracuje na stanowisku Junior Engineering People Manager w spółce córce Loyalty Partner Solutions, gdzie koncentruje się na rozwoju, coachingu, mentoringu zespołu technicznego, dostarczającego zaawansowane rozwiązania do zarządzania programami lojalnościowymi na rynku międzynarodowym. W życiu prywatnym, jak i zawodowym ceni sobie szczerość, lojalność, a także szacunek do drugiego człowieka. Wolny czas uwielbia spędzać ze swoją rodziną oraz przyjaciółmi a także na podróżach po świecie.
dots

Benefity

To Twoja pasja i zaangażowanie pracują na sukces naszej firmy. Zależy nam, aby odpowiednio Cię za to nagrodzić. Co oferujemy? big-circle
Bonus roczny
Karta lunchowa
Pożyczki pracownicze
Punkty PAYBACK w naszym programie motywacyjnym PAYBACK 2 Employees
O!Trzy-maj Punkty w Programie PAYBACK
Praca w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do karnetu sportowego
PAYBACK Lifestyle
Ubezpieczenie w podróżach zagranicznych
Dofinasowanie zajęć językowych
Dofinasowanie zajęć z języka polskiego dla pracowników z zagranicy

Codzienna praca w PAYBACK

Praca hybrydowa Dostosowujemy system pracy do zmieniających się warunków. Łączymy pracę stacjonarną z pracą zdalną.
Elastyczne godziny pracy Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10.
Komfortowe warunki pracy Nasze nowoczesne, komfortowe biuro znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy Rondzie Daszyńskiego.
Integracja Dbamy o to, aby nasz zespół mógł stale zacieśniać więzi, m.in. biorąc udział w wydarzeniach okolicznościowych i akcjach tematycznych, np. dniach PAYBACK Lifestyle.
CSR Równie ważne, jak rozwój naszej firmy, jest też wsparcie najbardziej potrzebujących. Dlatego sami organizujemy inicjatywy charytatywne na rzecz lokalnych organizacji.
Międzynarodowe środowisko Rozwijamy dedykowany zespół międzynarodowy Tech & Data, który z Polski wspiera technologicznie nasze oddziały w Niemczech, Austrii, we Włoszech, a także w Czechach, Słowacji, Słowenii, Chorwacji i na Węgrzech. Dowiedz się więcej
Casual dress code W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru, więc możesz bez przeszkód wyrażać siebie.
Otwarta komunikacja Opieramy ją na kulturze feedbacku.
Możliwość wdrażania własnych pomysłów w życie Wierzymy, że najlepsze innowacje i usprawnienia powstają w głowach naszych pracowników.
scroll-to-top