Ludzie - nasz najmocniejszy punkt

Wartości

Współpraca

Pracujemy w otwartych, cross-funkcjonalnych zespołach by zrealizować wspólne cele.

Execution

Każdy kontrybuuje do osiągnięcia celów biznesowych, a dodatkowo każdy potrzebuje działać z ‘mindsetem’ efektywności operacyjnej – tak aby nieustannie doskonalić efektywność wewnętrznych procesów, bo tylko dzięki temu uwalnia się czas na wspieranie partnerów i tworzenie nowych rozwiązań dla konsumentów.

Fokus

Stawiamy Partnerów i konsumentów na pierwszym miejscu, koncentrujemy się na kluczowych decyzjach i egzekucji.

O punktach w payback

33

Średni wiek pracowników

74

Liczba kobiet

12

Liczba działów

133

Liczba pracowników

4

lata

Średnia długość stażu pracy

Działy w Payback

Rekrutacja punkt po punkcie

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy, a następnie wyślij Twoją aplikację. Przed wysłaniem aplikacji sprawdź czy Twoje kompetencje i doświadczenie odpowiadają kryteriom podanym w ogłoszeniu. Przygotowując CV uwzględnij wymagania stanowiska, na które aplikujesz, a następnie wyślij je za pomocą krótkiego formularza.

Jeżeli Twoje CV spełnia kryteria, możesz spodziewać się telefonu z naszej strony. Rozmowa telefoniczna trwa około 10 minut i pozwala obu stronom procesu efektywnie wykorzystać czas na weryfikację podstawowych informacji, kluczowych dla danej rekrutacji. Po każdym kontakcie z naszej strony otrzymasz informację zwrotną na temat Twojego statusu w procesie.

Jeśli rozmowa telefoniczna wypadnie pomyślnie zaprosimy Cię na spotkanie z menadżerem lub członkiem zespołu. Sprawdzimy Twoje kompetencje, doświadczenie, oczekiwania, ale i wiedzę na temat naszej firmy oraz pasje, które Cię wyróżniają. Pamiętaj, że to czas także na Twoje pytania – z przyjemnością na nie odpowiemy.

 

 

Do finalnego etapu zaprosimy wybrane osoby, które poprosimy o przygotowanie krótkiego zadania. Jesteśmy ciekawi jak sobie radzisz z wyzwaniami, jakie potencjalnie na Ciebie czekają. W finalnym spotkaniu uczestniczą przeważnie przedstawiciel działu HR oraz bezpośredni przełożony bądź Dyrektor działu.

Będziemy szczęśliwi mogąc przekazać Ci pozytywną informację. Jeżeli zaprosiliśmy do współpracy właśnie Ciebie, telefonicznie omówimy z Tobą szczegóły oferowanych warunków, a następnie podczas spotkania przekażemy Ci wszystkie dokumenty związane z zatrudnieniem w naszej firmie.

Nasz proces rekrutacji nie kończy się w momencie złożenia oferty. Równie ważnym etapem jest odpowiednie wprowadzenie do naszej firmy. Dlatego już na kilka dni przed rozpoczęciem pracy otrzymasz od nas e-mail ze szczegółowym harmonogramem. Zadbamy o Twój on-boarding poprzez otwartą komunikację, wsparcie wdrożenia na Twoje stanowisko i kontakt z pracownikami z poszczególnych działów.

Punkty styczności z PAYBACK

Sprawdź się
i poznaj kluczowe punkty styczności
z karierą
w PAYBACK.

STAŻE

Poznaj naszych stażystów i dowiedz się jakie możliwości rozwoju daje Ci PAYBACK!

Sylwia - stażystka w Digital

– Jak wspominasz pierwsze dni stażu w PAYBACK?

Początkowo było stresująco, ale zostałam przyjęta bardzo ciepło. Czułam ogromne wsparcie od każdej osoby, z którą miałam do czynienia, a przede wszystkim od zespołu, w którym odbywałam staż.

– Jakie są/były Twoje zadania? A co było dla Ciebie najciekawsze?

Na początku dużo się przyglądałam, poznawałam cały system i środowisko, w którym miałam potem pracować. Następnie uczyłam się specyfiki sklepu PAYBACK. Pierwszym, a zarazem najciekawszym zadaniem była analiza wszystkich kategorii PAYBACK oraz zachowań konsumentów.

– Jak oceniasz atmosferę w PAYBACK?

Bardzo dobrze, od początku zostałam przyjęta z otwartymi ramionami i czułam się zaopiekowana. Mogłam zwrócić się do każdej osoby z prośbą o pomoc, nie miałam również blokady przed tym, aby wyrazić opinię, czy przedstawić własny pomysł.

– Czego się nauczyłaś/uczysz podczas stażu?

Poznałam specyfikę pracy z klientem biznesowym, przebieg procesu ustalania i negocjacji warunków współpracy. Nauczyłam się wiele w obszarze pracy z danymi, jak estymacje i analizy oraz wyciąganie wniosków, które później przekładają się na rozwój całego obszaru.

– Czy staż w PAYBACK okaże się pomocny w Twojej dalszej karierze zawodowej?

Myślę, że tak, jest to wspaniałe miejsce do rozwoju. PAYBACK jest rozbudowany, jest tu wiele działów i każdy jest bardzo interesujący, więc jest duża szansa na znalezienie inspiracji na dalszą karierę zawodową.

– Czy poleciłabyś znajomym staż w PAYBACK?

Oczywiście. Uważam, że jest to firma, w której każdy może znaleźć swoje miejsce. Dodatkowo można poruszać się po wielu działach, ponieważ często wykonując konkretne zadanie można wyjść poza swój obszar i współpracować z innymi.

Daria - stażystka w HR

– Jak wspominasz pierwsze dni stażu w PAYBACK?

Bardzo pozytywnie. Na początku miałam onboarding, dzięki któremu mogłam się wdrożyć. Została mi przedstawiona między innymi praca poszczególnych działów i jak wygląda współpraca między różnymi działami. Zostałam również przygotowana z zakresu moich obowiązków, ale później kiedy miałam jakiś problem, zawsze mogłam wesprzeć się wiedzą koleżanek z zespołu aby usprawnić swoje działanie.

– Jakie są/były Twoje zadania? A co było dla Ciebie najciekawsze?

Do moich odpowiedzialności należało między innymi: prowadzenie procesów rekrutacyjnych, współpraca z księgowością, organizacja szkoleń, kontakt pomiędzy poszczególnymi działami w celu usprawnienia danego działania oraz kontakt z zewnętrznymi partnerami np. w celu wprowadzenia nowych udogodnień dla pracowników. Ważna jest dla mnie różnorodność zadań i to miałam w PAYBACK zapewnione.

– Jak oceniasz atmosferę w PAYBACK?

Jest to jedna z lepszych atmosfer w pracy z jakimi miałam do czynienia. Duch PAYBACK jest nastawiony na współpracę i wspólne osiąganie celów. Są to wartości przedstawiane przez firmę i faktycznie podczas stażu ich doświadczyłam, więc mogę śmiało przyznać, że nie są to głoszone przez nich puste slogany.

– Czego się nauczyłaś podczas stażu?

Postawa koleżanek z zespołu oraz innych pracowników, nauczyła mnie, że dobrą formą współpracy jest pozytywne nastawienie do innych. Jasne, że każdy gdzieś może się pomylić, ale właśnie jesteśmy od tego aby nawzajem siebie feedbackować, dzięki czemu usprawniamy nasze działania. Ta dojrzałość i mądrość w podejściu do siebie nawzajem bardzo mnie urzekła i cały czas inspiruje w dalszych działaniach zawodowych.

– Czy staż w PAYBACK okazał się/okaże się pomocny w Twojej dalszej karierze zawodowej?

Tak, bardzo doceniam, że mogłam podczas stażu rozwinąć takie wartości jak współpraca w zespole, a nawet w całej firmie oraz natychmiastowy feedback. Są to bardzo ważne cechy, które powinien posiadać dobry pracownik, aby zwiększać efektywność działań firmy, ale również, aby tworzyć dobrą atmosferę w pracy. Niezależnie na jakim stanowisku się pracuje, są to zdecydowanie cechy pożądane.

– Czy poleciłabyś znajomym staż w PAYBACK?

Tak, oczywiście w zależności od tego czy widziałabym czy mój znajomy ma predyspozycje do pracy w PAYBACK nie tylko pod względem umiejętności twardych ale również miękkich. Ponieważ PAYBACK ma wyznaczone swoje wartości, które są dla nich istotne i starannie o nie dbają.

Dominika - stażystka w Legal

– Jak wspominasz pierwsze dni stażu w PAYBACK?

Było dla mnie to dosyć duże wyzwanie, ponieważ była to moja pierwsza praca w dużej korporacji. Dodatkowo w momencie, w którym zaczęłam staż, mój dział miał open space razem z działem IT i byłam tam jedyną dziewczyną co lekko mnie przeraziło, ale później okazało się, że chłopaki z IT to są takie zgrywusy. Cały czas sprawiali, że była świetna atmosfera, ciągle żartowali, robili jakieś psikusy, wyciągali mnie na lunch czy kawę. Na początku się stresowałam, ale po dwóch dniach pracy wiedziałam już, że jest fajna atmosfera i że każdy dział w PAYBACK będzie dla mnie pomocny, ponieważ kogo bym o coś nie zapytała to mi zawsze pomagał. Od pierwszego dnia czułam się dobrze przyjęta.

– Jakie były Twoje zadania? A co było dla Ciebie najciekawsze?

Pierwszą rzecz jaką miałam do zrobienia, to była opinia prawna na temat reklamowania mocnych alkoholi. Najśmieszniejsze jest to, że w tym roku ten temat wrócił i teraz już chyba trzy razy odświeżałam tę opinię. Inne fajne zadanie z początku stażu, które pamiętam to było, że miałam przygotować umowę barterową dotyczą realizacji pewnego konkursu i promocji. Ja stworzyłam cały mechanizm tej promocji, następnie z moim Managerem dyskutowałam na temat warunków umowy – wtedy zobaczyłam jak naprawdę wygląda negocjowanie umowy. Fajne było to, że tak szybko dostałam takie ambitne zadania.

– Jak oceniasz atmosferę w PAYBACK?

Jest bardzo fajna atmosfera, wiem że jak mam jakiś problem to zawsze mogę do kogoś zagadać. Można powiedzieć, że jest taka swojska atmosfera. Fajne jest to, że oprócz tego, że jesteś pracownikiem PAYBACK to jesteś też człowiekiem, który ma pasje czy robi coś poza pracą i może pokazać to w pracy. Można podyskutować z innymi o tych zainteresowaniach, albo z kimś wybrać się na wspólne bieganie czy rower.

– Czego się nauczyłaś/uczysz podczas stażu?

Jestem osobą, która jest bardzo emocjonalna i się stresuje, a mój Manager ze swoim stoickim spokojem zawsze mnie uspokaja i uczy takiego spokojnego podejścia. Jak są jakieś sytuacje podbramkowe w pracy to zawsze z tyłu głowy słyszę głos Managera „spokojnie, sprawdźmy jakie mamy opcje”. Jeśli chodzi o umiejętności takie typowo zawodowe to nauczyłam się sporządzania umów, jest to bardzo duża działka, w której jest: aneksowanie, negocjowanie, poprawianie umów. Bardzo się cieszę, że miałam okazję być w PAYBACK, kiedy przechodziliśmy na współadministrowanie danymi osobowymi, ponieważ mogłam się temu przyglądać od środka, a nawet pomagać przy tym procesie.

– Czy staż w PAYBACK okaże się pomocny w Twojej dalszej karierze zawodowej?

Tak. Prawo z którym tutaj mam styczność to jest tylko wycinek prawa. Lecz w tej firmie przekrój prawa biznesowego jest bardzo duży, dodatkowo mam możliwość bezpośrednio angażować się w pewne projekty, prowadzić je od początku do końca i być za nie w 100% odpowiedzialna. Więc praca tutaj bardzo dużo mi daje. Podczas stażu często mieliśmy jakieś projekty, umowy międzynarodowe, a to jest duży plus na przyszłość.

– Czy poleciłabyś znajomym staż w PAYBACK?

Zdecydowanie tak, jest to fajny początek zetknięcia się z korporacją, zwłaszcza dla młodych ludzi. Może na początku będzie trochę zamieszania z zapamiętaniem tych wszystkich systemów jak np. gdzie wpisać urlop albo jak zapisać się aby wejść do biura, ale później jak się zmieni pracę będzie łatwiej, ponieważ człowiek nie będzie czuł się taki zagubiony, przytłoczony w nowym miejscu pracy.

Krzysztof - stażysta Analityki

– Jak wspominasz pierwsze dni stażu w PAYBACK?

Początek stażu przebiegł bardzo spokojnie, w takim tempie, który pozwolił mi na wdrożenie się w firmę. Wszystkie onboardingi na początku przebiegły bardzo sprawnie i w taki sposób, że nie czułem się przytłoczony nowymi wiadomościami. Wszyscy bardzo ciepło mnie przyjęli, zarówno w zespole, jak i poza zespołem.

– Jakie są Twoje zadania? A co było dla Ciebie najciekawsze?

Ja jestem takim nietypowym przypadkiem, ponieważ na początku stażu zostałem dołączony do zespołu analityków aby pomóc im w jednym, dużym projekcie dla BP. Odkąd tu jestem prawie wyłącznie tylko temu się poświęcam, co mnie bardzo cieszy, bo jest to bardzo rozwojowe zadanie, na jakie liczyłem idąc tutaj na staż. Mam okazję wykorzystać w praktyce całą wiedzę ze studiów, którą znałem tylko od strony teoretycznej.

– Jak oceniasz atmosferę w PAYBACK?

Bardzo mi się podoba. Nie ma tutaj takiej atmosfery typowo korporacyjnej. Jest tu bardzo przyjaźnie, zawsze mamy duże pole do dyskusji, a występuje bardzo mało formalizmów – wszyscy są po imieniu, nie ma wytyczonej hierarchii, która uniemożliwiałaby kontakty między jakimiś osobami.

– Czego się nauczyłeś/uczysz podczas stażu?

Na pewno bardzo rozwinąłem tu umiejętność posługiwania się Pythonem. Ogólnie całą wiedzę, którą posiadałem wcześniej np. o pisaniu modeli predykcyjnych tutaj przekładam na realne życie i dowiaduje się jak poszczególne kroki rozwoju modelu muszą przebiec, aby miały szanse powodzenia w dużej firmie, która zajmuje się realnymi danymi.

– Czy staż w PAYBACK okaże się pomocny w Twojej dalszej karierze zawodowej?

Zdecydowanie. Jeśli będzie taka możliwość to chce tu zostać na dłużej. Lecz doświadczenie, które tutaj zdobywam na pewno przyda się w przyszłości, nawet już widzę, że się przydaje, umiem o wiele więcej niż wcześniej.

– Czy poleciłbyś znajomym staż w PAYBACK?

Pewnie, nawet już polecałem znajomym.

Znajdziesz nas

Kontakt:

LOYALTY PARTNER POLSKA Sp. z o.o.
Generation Park Z
ul. Towarowa 28
00-839 Warszawa

E-mail: kariera@payback.pl


LinkedIn Pracuj.pl

Co nowego w payback

PAYBACK na festiwalu pracy JOBICON 2021-10-19 Zespół PAYBACK dołącza do grona pracodawców biorących udział w nadchodzącym #FestiwalPracyJOBICON, który organizuje @Pracuj.pl! ➡️ Jeśli jesteście programistami lub analitykami, lub pasjonatami we wszelkich innych rolach, którzy Czytaj Więcej
Rozbudowujemy HUB technologiczny 2021-07-23 Zespół PAYBACK rośnie! Tylko do końca tego roku planujemy zatrudnić kilkudziesięciu specjalistów IT oraz analityków, którzy zostaną częścią HUBu technologicznego działającego na rynkach Niemiec, Austrii, Włoch czy Meksyku. Oferujemy ciekaw Czytaj Więcej
HR Najwyższej Jakości 2019 2020-03-04 Mamy to! Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przyznało nam certyfikat HR Najwyższej Jakości 2019! To potwierdza, że w PAYBACK zachowujemy najwyższe standardy i stosujemy najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Czytaj Więcej
Z miłości do… pracy? Tak! 2020-02-14 Nasz zespół od rana zaraża pozytywną energią. Walentynki to w końcu idealna okazja, by podziękować sobie nawzajem za świetną współpracę 🙂 A jak w Waszych firmach obchodzony jest ten dzień? Sprawdź Czytaj Więcej
Poznaj nasze nowe biuro 2020-01-20 W nowym roku czas na zmiany! Jedną z nich jest nasza przeprowadzka do nowego, większego biura. Od dziś znajdziesz nas w kompleksie Generation Park Z. Bliżej biznesowego centrum Warszawy już być nie można! Czytaj Więcej
#todlaNICHjest 2019-11-28 Takie miłe podziękowania otrzymaliśmy od Świetlicy Środowiskowej w Karczewie! W ramach akcji #todlaNICHjest nasi pracownicy zorganizowali zbiórkę ubrań oraz przyborów szkolnych dla podopiecznych placówki. Nie sposób nie zarazić się od nich ch Czytaj Więcej