circle
Skopiowano do schowka.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej na platformach społecznościowych.
  • Kreowanie angażujących treści multimedialnych - tekstów, grafik, filmów w celu zaangażowania odbiorców i wzrostu świadomości marki.
  • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych oraz prowadzenie analizy konkurencji w celu dostosowania strategii.
  • Regularne raportowanie wyników działań i rekomendowanie optymalizacji kampanii.
  • Współpraca z zespołem kreatywnym w celu zapewnienia spójności i efektywności działań marketingowych.
  • Wsparcie działań SEO w ramach współpracy w zespole marketingu.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doskonałą znajomość platform społecznościowych oraz narzędzi analitycznych.
  • Umiejętność tworzenia treści multimedialnych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności dobrej organizacji pracy, komunikatywność, kreatywność i pozytywne podejście.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień SEO.
dots

Co powiesz na?

Umowa o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie.
Benefity? Mamy to! Między innymi: firmowy program motywacyjny, karta sportowa, prywatna opieka medyczna.
Karta lunchowa? Wraz z przedłużeniem współpracy i umową na czas nieokreślony otrzymujesz dodatkowe środki, do wykorzystania na zakup posiłków.
Praca w modelu hybrydowym? Oczywiście! U nas pracujesz 2 dni w tygodniu z biura, 3 dni w tygodniu z domu.
Pracę w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu? W PAYBACK masz taką możliwość. Praca w 100% zdalnie, również z krajów europejskich przez 10 dni w roku.
Elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8:00-10:00.
Szkolenia? Oczywiście. Zapewniamy szkolenia rozwijające kompetencje twarde jak i miękkie.
Dobrą lokalizację? Jeszcze jak! Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu.
Dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru, więc tak, do biura możesz przyjść w trampkach.
Przyjazną atmosferę w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie.
Czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.
Nie czekaj i wyślij swoje CV teraz!
circle
scroll-to-top