Ludzie - nasz najmocniejszy punkt

Wartości

Wiarygodność

Jesteśmy częścią globalnej marki American Express. Tylko w Polsce jest kilkanaście milionów konsumentów, których codziennie doceniamy za podjęte decyzje i którym dostarczamy nowe inspiracje. Podobnie jest z naszym zespołem – dbamy o to, aby ludzie w PAYBACK czuli się docenieni za swoją pracę i ciągle zdobywali nowe kompetencje. Zapewniamy im rozwój i wysoką kulturę pracy na każdym etapie ich kariery. Szanujemy ich za zaangażowanie ciesząc się, że zostają z nami na długo.

Prostota

Proste zasady i komunikacja towarzyszą nam na każdym kroku - począwszy od rekrutacji, aż po najbardziej skomplikowane etapy projektów. Lubimy dzielić się pomysłami i uczyć się od siebie nawzajem. Tu każdy może rozmawiać z każdym, nie ma ściśle ustalonej hierarchii. Wychodzimy z założenia, że otwarta komunikacja i proste procedury ułatwiają dążenie do wspólnego celu.

Dopasowanie

Tylko odpowiednio dobrany zespół pozwala osiągać sukcesy. W swoje szeregi przyjmujemy więc twórczych profesjonalistów posiadających wszechstronną wiedzę, pasjonatów w swojej dziedzinie. Od stażystów do managerów – wszyscy tworzymy jedną społeczność i dbamy, aby każdy czuł się tu jak u siebie. Takie podejście pozwala nam osiągać rodzinną atmosferę twórczej i innowacyjnej pracy.

Radość

Lubimy ze sobą pracować, dlatego w naszej firmie dominuje radość i pozytywne nastawienie. Czerpiemy satysfakcję z realizacji różnorodnych projektów i wspólnie celebrujemy sukcesy. Spotykamy się nie tylko w pracy - bierzemy udział w rozgrywkach piłki nożnej czy siatkówki. Nowym pracownikom już od pierwszego dnia pracy zapewniamy wsparcie i staramy się tworzyć taką atmosferę, aby z radością przychodzili do pracy.

O punktach w payback

8,4

miliona

Liczba aktywnych uczestników Programu PAYBACK.

14,8

mld zł

Roczna wartość obrotów wygenerowanych przez transakcje z kartą PAYBACK.

130

milionów

Liczba unikalnych
kontaktów z uczestnikami PAYBACK w skali roku.

3,1 x

Średnia miesięczna częstotliwość użycia karty PAYBACK przez uczestnika Programu.

40

procent

Penetracja gospodarstw domowych przez Program PAYBACK.

Działy w Payback

Rekrutacja punkt po punkcie

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy, a następnie wyślij swoją aplikację.
Jeżeli nie ma aktualnie ogłoszenia, które odpowiada Twoim kwalifikacjom  zostaw nam swoje CV – wrócimy do Ciebie w momencie rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego odpowiadającego Twojemu profilowi.

Przed wysłaniem aplikacji sprawdź czy Twoje kompetencje i doświadczenie odpowiadają kryteriom podanym w ogłoszeniu.
Przygotowując swoje CV uwzględnij wymagania stanowiska na które aplikujesz, a następnie wyślij je za pomocą krótkiego formularza.

Jeżeli Twoje CV nas zainteresuje z chęcią poznamy Cię osobiście. Telefonicznie ustalimy odpowiedni termin spotkania, a następnie prześlemy zaproszenie na podany przez Ciebie adres e-mail.
W czasie spotkania chcemy poznać nie tylko Twoje kompetencje, doświadczenie, oczekiwania, ale i wiedzę na temat naszej firmy oraz pasje, które Cię wyróżniają. Pamiętaj o tym przygotowując się do rozmowy.

Szanujemy Twój czas, dlatego zawsze po zakończeniu każdego etapu rekrutacji wracamy z informacją zwrotną, niezależnie od naszej decyzji.

Jeśli pierwsze spotkanie wypadnie pomyślnie zaprosimy Cię na spotkanie z menadżerem działu, do którego aplikujesz – zależy nam na tym, aby potencjalni pracownicy mieli okazję poznać osobę, z którą będą bezpośrednio współpracować. Podczas spotkania sprawdzimy Twoje kompetencje i predyspozycje na stanowisko na które aplikujesz.

Będziemy szczęśliwi mogąc przekazać Ci pozytywną informację z rekrutacji. Jeżeli zaprosiliśmy do współpracy właśnie Ciebie otrzymasz od nas konkretną ofertę, a na maila wzór umowy – zapoznaj się z nią i wróć z ewentualnymi pytaniami.

Nasz proces rekrutacji nie kończy się w momencie złożenia oferty. Równie ważnym etapem jest odpowiednie wprowadzenie do naszej firmy. W ciągu pierwszego tygodnia zorganizujemy dla Ciebie spotkania z pracownikami różnych działów, wprowadzimy Cię do firmy i zapoznamy z Programem. Dobre wprowadzenie jest przecież kluczowe dla efektywnej pracy.

Punkty styczności z PAYBACK

Sprawdź się
i poznaj kluczowe punkty styczności
z karierą
w PAYBACK.

Znajdziesz nas

Kontakt:

LOYALTY PARTNER POLSKA Sp. z o.o.
Skylight Building
Ul.Złota 59
00-120 Warszawa

E-mail: kariera@payback.pl


LinkedIn Pracuj.pl YouTube

Co nowego w payback

PAYBACK LIFESTYLE 2018-05-07 Po raz kolejny w PAYBACK rusza akcja pod hasłem PAYBACK Lifestyle. Jej celem jest szerzenie wśród naszych pracowników zdrowego trybu życia i aktywności sportowej zgodnie z 10-cioma KROKAMI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA. Przez 2 tygodnie motywem przewodnim b Czytaj Więcej
HR Najwyższej Jakości 2017-12-01 W listopadzie 2017 roku nasza firma otrzymała Certyfikat HR Najwyższej Jakości potwierdzający najwyższe standardy zarządzania zasobami ludzkimi. Certyfikat ten jest przyznawany przez PSZK firmom o najwyższych standardach zarządzania kapitałem lud Czytaj Więcej
Pomoc dla Centrum Zdrowia Dziecka 2017-06-27 Pracownicy PAYBACK zakasali rękawy i – w ramach wolontariatu pracowniczego – wzięli pędzle w dłoń, by przeprowadzić drobne prace remontowe na terenie największego szpitala dziecięcego w Polsce. Pomalowaliśmy wspólnie jeden ze szpitalnych kor Czytaj Więcej
PAYBACK Lifestyle 2017-05-18 Owoce, koktajle i masaże to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na naszych pracowników podczas drugiej edycji PAYBACK Lifestyle. W trakcie dwóch tygodni akcji chcemy promować wśród naszych pracowników zdrowy tryb życia i aktywność fizycz Czytaj Więcej
PAYBACK na Ekiden 2017-05-18 42 km i 195 m mieli do pokonania uczestnicy biegu Ekiden. Maraton sztafet odbył się w Warszawie już po raz trzynasty. Brał w nim udział również PAYBACK, który reprezentowały dwie drużyny. Zgodnie z zasadami każda z nich liczyła po 6 zawodnikó Czytaj Więcej
Punkty PAYBACK benefitem pracowniczym 2017-04-24 Osobom zatrudnionym w naszej firmie oferowany jest nowy benefit pozapłacowy – system zdobywania punktów PAYBACK za szereg zdefiniowanych czynności. Pracownicy mogą otrzymywać trzy rodzaje punktów: punkty za realizację miesięcznych celów (od prz Czytaj Więcej